En İyi Netflix Dizileri

10)Marvel’s Jessica Jones – Aksiyon, Suç, Drama (1 Sezon, 13 bölüm)

Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell’s Kitchen’daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır.


9)Marvel’s Daredevil – Suç, Drama (2 Sezon, 26 bölüm)

Küçükken kör kalan Matt Murdock, New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde, gündüzleri bir avukat, geceleriyse Süper Kahraman Daredevil olarak adalet için savaşmaktadır.


8)House of Cards – Drama, Gerilim (5 Sezon, 65 bölüm)

Emmy ve Altın Küre ödüllü bu politik dramada, Washington D.C.’yi ele geçirmek isteyen acımasız politikacının her ne pahasına olursa olsun durmaya niyeti yok.


7)Dear White People (1 Sezon, 10 bölüm)

Günlük hayatın yüzeyselliği ve kaygan politikaları arasında, düşünüldüğü kadar “siyahi dostu” olmayan bir Ivy League üniversitesinde okuyan siyah öğrencilerin hikayesi.


6)G.L.O.W. – Komedi (1 Sezon, 10 Bölüm)

1980’lerde Los Angeles’ta yaşayan bir grup uyumsuz kadın, kendilerini Güreşin Özel Kadınları olarak baştan yaratır. Orange is the New Black ekibinden yeni bir komedi.


5)Master of None  – Komedi (2 Sezon, 20 bölüm)

Emmy ödüllü dizide Dev, oyunculuk kariyerine hızlı bir başlangıç yapmaya ve farklı insanlardan oluşan arkadaş grubunun yardımıyla flört oyununu ilerletmeye çalışıyor.


4)Stranger Things – Drama, Fantazi, Korku (1 Sezon, 8 bölüm)

Hopper, laboratuvara girer. Nancy ve Jonathan, Will’i alan güçle yüzleşir. Çocuklarsa Bay Clarke’a başka bir boyuta nasıl yolculuk edildiğini sorar.


3)BoJack Horseman – Komedi, Drama (3 Sezon, 36 bölüm)

O, hem bir at hem de 90’ların favori komedi dizi yıldızı. Bu da 20 yıl sonraki hali. Huysuzun teki olsa da pırlanta gibi. Ama hakiki pırlantadan çok, ucuz bir taklidi.


2)Unbreakable Kimmy Schmidt – Komedi, Drama (3 Sezon, 39 bölüm)

Bir kıyamet günü tarikatından kurtarılan ve kendini New York’ta bulan genç bir kadın, artık var olmadığını zannederken yepyeni bir dünyayı keşfetmek durumunda kalır.


1)Orange is the New Black – Komedi, Suç, Dram(5 Sezon, 65 bölüm)

Seçkin bir New Yorklu, eskiden işlediği bir suç yüzünden kadın cezaevine atılır.